Nejoblíbenější barevné sady nádobí od prémiových značek opět online!

 

Po dlouhém čekání Vám můžeme oznámit skvělou novinku, že Vámi nejoblíbenější barevné sady nádobí, budou během konce tohoto měsíce opět dostupné. A rovnou téměř ve všech barevných variantách!

-

Mrzí nás, že se pravděpodobně nedostane na všechny. Děláme vše pro to, abychom potěšili každého z Vás, nastane-li tedy situace, kdy již nebude dostupná sada, kterou byste si přáli, prosím, kontaktujte nás.

 


 

Sady nádobí, které nám dokázaly, že vaření se nemusí stát jen každodenní povinností. 

 

,,Potěšilo nás, kolik zákazníků tohoto prémiového nádobí se na nás zpětně obrátilo s tím, že doposud nevěřili a nepomysleli by si, jak značně může sada nádobí ovlivnit nejen jejich strávený čas v kuchyni, ale také veškeré stravovací návyky.''

Pavel Bouša, prodejní specialista Bonino.cz

 


 

Nejen, že bude taková prémiová barevná sada nádobí každé moderní kuchyni slušet, díky dokonalým vlastnostem materiálu vykouzlíte úplné kulinářské zázraky. Neméně podstatným faktem je důraz na kvalitní a zdravé stravování, ke kterému Vás vlastnosti a stavba tohoto nádobí nepřímo přinutí.

Mnoho z Vás přišlo také s teorií, že když vidí, jak designové nádobí zdobí jejich kuchyně, častěji a pečlivěji uklízí.Podívejte se však na nabízené sady, veškeré jejich vlastnosti a výhody, sami. 

 


 

Opět dostupné barevné sady

 

14-ti dílná sada nádobí DISEGNO - CLICK SYSTEM

14-ti dílná sada nádobí DISEGNO - CLICK SYSTEM

14-ti dílná sada nádobí DISEGNO

14-ti dílná sada nádobí DISEGNO_1

 

10-ti dílná sada nádobí METALLIC

 

10-ti dílná sada nádobí metallic

 

15-ti dílná sada nádobí METALLIC

15-ti dílná sada nádobí metallic

 


 

kompletní nabídka nádobí