Doručení v ČR

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY 

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 9.00 je možné doručení do 24 hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena: 79,- kč 

 


 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou pobočku České pošty, kde bude připraven pro osobní vyzvednutí. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 9.00 je možné doručení do 24 hodin.

V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena: 69,- kč

 


 

ZÁSILKOVNA 

Způsob doručení zásilky od nás k zákazníkům do více než 770 výdejních míst v síti Zásilkovny po celé České republice a 140 na Slovensku. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Doba doručení je 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 8.00 je možné doručení do 24 hodin. Více informací

Cena: 59,- kč

 


 

DPD

Doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 8.00 je možné doručení do 24 hodin.

Cena: 79,- kč

 

                  e-mail - ikona zakaznici@bonino.cz                                         telefon - ikona 607 310 064


 

Dále by Vás mohlo zajímat

 

možnosti dopravy Možnosti platby1 nákupní rádce
reklamace a vrácení zboží_1 vše o nákupu obchodní podmínky1