O Bonino.cz

 

Milujete vše, co se točí okolo jídla? Máte rádi tu vůni, chuť a veškeré přípravy? My v Bonino sdílíme stejné nadšení. Vaření je pro nás nepostradatelnou částí našeho života. Pro nás je jídlo oslavou života, kouzlem v kuchyni, které probudí naši představivost a umožní nám vyčarovat něco, o čem se nám ani nezdálo.

A věříme, že vaše kuchyně je místem, kde se připravuje to nejlepší jídlo. Žádnému domácímu pokrmu připravenému podle babiččina receptu, s vášní a především láskou se nevyrovná ani ta nejlepší světová restaurace.

 

ukázka sad nádobí

 

Jak to vše začalo?

 

Za naším vznikem nestojí nic jiného, než jedna jediná, naprosto dokonalá sada nádobí.

 

Zní to šíleně?

 

Ano, dříve bychom se tomu pousmáli také. Ale vážně. Celý nápad se zrodil v momentě, kdy si naše kolegyně Markétka pořídila novou sadu nádobí od značky Herenthal, ze které byla tak unešená, že se nám s ní přišla pochlubit do práce.

 

Jeden den vaření v naší Bonino kuchyňce a bylo to.

 

Po týdnu jsme s tou sadou vařili všichni! Nikdy by nás nenapadlo, co dokáže ,,obyčejné‘‘ nádobí v kuchyni způsobit. Naše vaření rázem postoupilo na novou úroveň.

Obrovsky nás mrzelo zjištění, že tuto a podobné značky nádobí u nás nenajdete.

 

Plán a poslání bylo tedy jasné – slastný pocit, který jsme zažili, dopřejeme každému!

 

A Jaké to naše nádobí vůbec je?

 

Jsme distributorem kuchyňského vybavení belgických značek Herenthal a Royalty Line, které se vyznačují skvělým poměrem ceny a kvality. Za průměrnou cenu tak můžete dostat prémiové nádobí.

 

Proč prémiové?

 

Je to jednoduché, již od svého založení se tyto značky soustředí na ideální shodu kvantity a kvality. V praxi to znamená, že se snaží dodávat ty nejkvalitnější produkty v takovém množství, aby si je za nabízenou cenu mohl pořídit každý, koho výrobky nadchnou. Zároveň si ale drží svůj vysoký standard kvality, který je pro ně na prvním místě.

To je i důvod, proč občas dojde k situaci, kdy u nás není produkt dostupný. Výrobce zkrátka nestíhá. Toto můžete zaznamenat především u nejprodávanějších produktů, jako jsou barevné sady nádobí.

 

Čím se naše nádobí liší od konkurence? 

 

Pokud je to pro naše nádobí něco typické, jsou to dokonalé nepřilnavé povrchy, které na trhu nemají konkurenci. Již zmíněným ,,top produktem‘‘ jsou pak barevné sady nádobí, které taktéž budete u konkurence hledat stěží.

 


 

 

Jdete do toho s námi? 

 

Připojte se k tisícům spokojených majitelů nádobí Herenthal a Royalty Line. Ještě dnes! 


 


  

Stále váháte? Přečtěte si pár důvodů, proč se nákup u nás vyplatí.

 

Nakupujete u specialistů

 

S naším doporučením nešlápnete vedle. Tomu, co děláme, rozumíme. Veškeré produkty testujeme a sdílíme s vámi naše zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás.

 

Tvoříme zajímavý obsah

 

Vařením zkrátka žijeme. A každý jeden produkt, který nabízíme, pečlivě testujeme a připravujeme k prodeji. Denně jsme pak schopni dodávat nejen videa či rozsáhlé popisy produktů. Píšeme také nepřeberné množství článků, které následně publikujeme v našem magazínu, kuchařce nebo rádci. 

 

Doprava zdarma

 

Spolupracujeme pouze s ověřenými dopravci a při nákupu nad 1 999 kč vám nabídneme dopravné zcela zdarma. 

 

Zboží skladem

 

Na okamžité expedici si zakládáme. Objednejte do 12.00 hodiny a zboží bude na 99 % odesláno ještě v den objednávky. Nevěříte? Vyzkoušejte si nás.

 

Garance spokojenosti

 

Zpětná vazba od vás je pro nás tím nejdůležitějším. Výhodný a pohodlný nákup z domova, více než 1400 odběrných míst, okamžité odpovědi a mnohem více. Občas přesto nevyjde vše tak, jak bychom si představovali. Nebyli jste spokojeni? Jednoduše vám vrátíme peníze.

  


  

vyhody2

vyhody3

 


 

Dále by Vás mohlo zajímat

 

možnosti dopravy Možnosti platby1 nákupní rádce
reklamace a vrácení zboží_1 o bonino.cz1 obchodní podmínky1